Trumpas siuntinių pakavimo gidas
Didžiųjų metų švenčių bumas jaučiamas ne tik prekybos centruose, bet ir pašte. Žmonės skuba sveikinti savo artimuosius, gyvenančius svetur, siunčia jiems sveikinimo atvirukus ir didesnius siuntinius. Būtent šventiniu laikotarpiu, kuomet siuntinių padaugėja dvigubai, būtina žinoti kaip turi atrodyti tinkamai supakuota siunta. Pristatome trumpą siuntų pakavimo gidą.
Tam, kad pašto siunta būtų saugiai transportuota, itin svarbu pasirūpinti patvaria pakuote. Ji apsaugo siuntos turinį nuo galimų pažeidimų. Tai ypač svarbu tada, kai siuntinys keliauja į tolimą užsienio šalį. Taigi, nuo ko pradėti siuntos pakavimo darbus?
Siuntos pakavimas labai priklauso nuo to, kokį daiktą ketinate išsiųsti. Paprasčiausias siuntinys yra laiškas arba atvirukas. Čia didelių pastangų ar žinojimo nereikia. Pasirenkate tinkamo dydžio voką, užrašote teisingą gavėjo ir siuntėjo informaciją ir viskas. Kitas atvejis yra su didesniais siuntiniais. Juos galima pakuoti į plastikinius maišus, popierines arba plastikines dėžes – tai, kas yra pakankamai tvirta, kad atlaikytų viduje patalpintų daiktų svorį ir apsaugotų siuntos turinį nuo galimo suspaudimo perkrovimo ar gabenimo metu. Siuntinys negali „žaloti“ kitų siuntų. Tai reiškia, kad pakuotė privalo būti tvirta, kad iš jos neišlystų daiktai ir negadintų aplink esančių krovinių. Siekiant apsisaugoti tuščias dėžių ertmes galima užpildyti popieriumi, putplasčiu, vata, oro burbulų plėvele ar kita medžiaga. Labai svarbu gerai ir sandariai užklijuoti dėžę. Negailėkite lipnios juostelės!
Kad siuntinys pasiektų adresatą laiku — būtina teisingai pateikti gavėjo informaciją! Netaisyklingai adresuota siunta gali būti viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vėluoja, o kartais gavėjų ir visai nepasiekia lauktuvės iš artimųjų. Todėl būkite atidūs ir laikykitės pašte pateikiama informacija, kaip teisingai užrašyti gavėjo-siuntėjo informaciją.
Komentarų nėra.