Miegamojo lovos: vandens lovos pranašumai ir trūkumai
Vandens lova, tai vandens čiužinys arba lova, kuri yra užpildyta vandeniu – kaip pavadinsi, taip nepagadinsi. Turbūt ne vienas esame girdėję apie vandens lovos teikiamą naudą kūnui ir sielai. Ši atpalaiduoja pečius, kaklą, sąnarius ir stuburą. Miegas ant vandens ne tik natūralus, bet ir užtikrina komfortą. Tad apžvelkime pagrindinius pranašumus ir trūkumus prieš ją įsigyjant.
Vandens lova turi šildantį efektą, kuris leidžia jaustis patogiai net ir šaltais žiemos vakarais. Šis efektas sustiprina miego efektyvumą, kurio dėka ryte galite pabusti išsimiegoję ir žvalūs. Vandens skleidžiama šiluma leidžia atsipalaiduoti raumenims, tai pagerina kraujo apytaką. Taip pat pagreitina gijimą, kenčiantiems nuo sąnarių ir raumenų skausmo.
Šios miegamojo lovos taip pat suteikia tobulas kūno linijas. Atsipalaidavę stuburo raumenys – vienas iš tobulų kūno linijų rezultatų. Ji taip pat padeda žmonėms, kurie yra paralyžiuoti arba negalintiems pakilti iš lovos.
Vandens lova yra apsaugota nuo purvo ir kitų nepageidautinų organizmų. Ją galima reguliariai bei paprastai nuvalyti su valikliu, skirtu vinilui ar su bet kokio audinio skudurėliu. Žinoma, jeigu tik norite, lovos paviršių galima plauti dažniau, taip visokeriopai apsaugant jį nuo dulkių erkučių. Jei esate alergiški dulkių erkutėms – vandens lova puikus pasirinkimas. Tinkamai prižiūrint vandens lovą, net ir po ilgo naudojimo, ji nepakeičia formos ir neišsikraipo!
Vėlgi, kaip ir dauguma produktų, vandens lova turi ir keletą trūkumų: ganėtinai brangus vandens lovos šildymas. Ji naudoja iki 500–2000 kWh elektros energijos per metus. Elektros suvartojimas skiriasi nuo klimato sąlygų, lovos dydžio bei kitų lemiančių veiksnių, tad, galima sakyti, kad tai nemažai atsieinantis malonumas. Taip pat nemažų problemų kelia vandens nuotėkis bei vandens lovos svorio apkrova, kurios gali neatlaikyti įprastos grindys.
Komentarų nėra.